Художня слава Кривого Рогу – Віктор Бєлов

Художня слава Кривого Рогу – Віктор Бєлов

Реалістичний живопис в творчості Віктора Бєлова: життєве покликання. Віктор Бєлов – Художня слава Кривого Рогу – Книга 2019 року  Далі »

Я люблю тебе, життя

Я люблю тебе, життя

Газета «Червоний гірник» 18 лютого 1979р Коли у серце увійшло це особливе почуття? Так, саме у після блокадному Ленінграді. Рана вже потроху загоювалася, і Бєлов , радіючи, що скоро – знов у стрій, годинами спостерігав, як падав сніг за вікном. А потім відкрив невеличкий альбом – сусід подарував, виписуючись – і попрохав у медсестри олівець. Пригадав, як учора – одужую, вже можу бути корисним! – допомагав санітарам скидати сніг з... Далі »

Художник Віктор Бєлов

Художник Віктор Бєлов

Газета «Червоний гірник» 29 листопада 1978р Часто кажуть, що твір художника співзвучний з відтинками характеру самого автора. Ці слова у повній мірі можна віднести і до творів криворізького художника Віктора Бєлова. У його творчості пейзаж – провідний жанр. Головна тема – земля і люди на ній. Картини Віктора Бєлова наповнені проникливою ліричністю, життєстверджуючим оптимізмом. Звідки ж витоки його майстерності? Віктор Бєлов зазнав... Далі »

Сонця думок на полотнах

Сонця думок на полотнах

Газета «Червоний гірник» 15 березня 1986р Нотатки з художньої виставки, присвяченої XXVII з’їзду КПРС Сто тридцять робіт, свій кращий доробок, представили «на суд» криворіжців місцеві майстри живопису, графіки і скульптури у виставочному залі художньої школи. Своєрідний художній пролог до експозиції становлять плакати, основною темою яких є боротьба за мир. «Ми за роззброєння, за чисте небо над планетою Земля!» – такий їх спільний... Далі »

Серед зими гарячі кольори

Серед зими гарячі кольори

Газета «Червоний гірник» 18 листопада 1984р У виставочному залі дитячої художньої школи відкрилася нова виставка Ну, що ж, нарешті поземка, яка досі долітала до нас, хіба що з телевізійних екранів, обліпила з одного боку тополі і акації, оббризкала білилами краплак кленових листків… А у виставочному залі – в розпалі яскраві кольори літа, ранньої осені, щедрого врожаю і добробуту… Близько 80 робіт, виконаних пером і аквареллю, олівцем,... Далі »

Нотатки з художньої виставки

Нотатки з художньої виставки

Газета «Червоний гірник» 18 листопада 1978р Роботи криворізьких художників, які експонуються зараз у залі художньої школи, привертають увагу численних шанувальників мистецтва у нашому місті. Виставку з цікавістю відвідують представники різних поколінь – від убілених сивиною ветеранів до хлопчиків і дівчаток молодшого шкільного віку. Майже щодня в залі можна зустріти і самих художників, які знайомляться з творчістю колег,... Далі »

Мовою різця і пензля

Мовою різця і пензля

Газета «Червоний гірник» Ю.Сунгуров Мистецтвознавець, викладач Криворізької дитячої художньої школи Давайте зайдемо до просторого залу дитячої художньої школи. Тут на виставці криворізьких художників, присвяченій 50-річчю утворення СРСР побувало вже чимало відвідувачів. На суд глядачів криворізькі живописці, графіки, скульптори представили широку і цікаву експозицію. Портрети наших сучасників, панорами та інтер’єри... Далі »

Краса отчого краю

Краса отчого краю

Газета «Червоний гірник» 14 жовтня 1999р Виставка на честь 55-річчя визволення України Ви теж забули? А цими днями художники всієї країни відзначають День художника. Тож у кого є знайомий митець, привітайте його зараз, нічого, що опісля – художники такий народ, що не відрізняють будні від свят. Працюють щодня. І дуже добре роблять, інакше й нам було б зле: здолала б дріб’язковість, убогий егоїзм. А так подивишся ось на цей пейзаж Віктора... Далі »

Картини художника Бєлова

Картини художника Бєлова

Газета «Червоний гірник» 6 листопада 1976р У залі міської художньої школи відкрилася персональна виставка криворізького художника Віктора Бєлова. Ще хлопчиком пішов він на війну, кілька разів був поранений.  Після Перемоги вступив до Дніпропетровського художнього училища і після його закінчення працює у Криворізькому відділені Дніпропетровського художньо-виробничого комбінату. На виставці представлені пейзажі, полотна на... Далі »

І фарби лірою звучать

І фарби лірою звучать

Газета «Червоний гірник» 5 липня 1986р Художник Віктор Бєлов працює в майстерні над образами сучасників, а перед ним «Кобзар» в зеленій палітурці. – Образ Шевченка, – розповідає Віктор Омелянович, – мені дорогий по особливому. Мати, пам’ятаю, в дитинстві співала колискові Тарасові слова. В блокадному Ленінграді я не міг відірвати очей від Академії мистецтв. Тут ходив кріпак пана Енгельгарда, – геній землі нашої. Шевченко... Далі »

Художники
© 2022    Художники Криворіжжя - Прохання дотримуватись авторських прав: використання розміщених на сайті матеріалів можливе тільки шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без змін змісту матеріалів та скорочень    //    Увійти   //    Вгору