Картини художника Бєлова

Газета «Червоний гірник»

6 листопада 1976р

У залі міської художньої школи відкрилася персональна виставка криворізького художника Віктора Бєлова.

Ще хлопчиком пішов він на війну, кілька разів був поранений.  Після Перемоги вступив до Дніпропетровського художнього училища і після його закінчення працює у Криворізькому відділені Дніпропетровського художньо-виробничого комбінату.

На виставці представлені пейзажі, полотна на індустріальну тему, картини присвячені героїзмові радянського народу у Великий Вітчизняній війні.

Привертає полотно «Зварники». Його герої  – будівничі надпотужної домни №9 заводу «Криворіжсталь» імені В.І. Леніна. Автору вдалося відтворити внутрішнє напруження трудових буднів, красу праці.

Полотно «І день іде, і ніч іде…» передає глибину і пристрасність  переживань Тараса Григоровича Шевченко, його творче горіння. У роки Великої Вітчизняної переносить глядача полотно «Курська дуга». Чарівність природи, красу одного з куточків рідного міста втілює в собі картина «Зимовий день».

Перед вами, шановні читачі, репродукції лише кількох робіт художника. А на виставці – десятки полотен. Художник у розквіті творчих сил, продовжує пошуки.

На знімках: фоторепродукції картин Бєлова «Зварники» (вгорі), «І день іде, і ніч іде…» (в центрі), «Курська дуга», (внизу зліва), «Зимовий день» (внизу справа).

Фоторепродукція А. Іванкіна.

Художники
© 2022    Художники Криворіжжя - Прохання дотримуватись авторських прав: використання розміщених на сайті матеріалів можливе тільки шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без змін змісту матеріалів та скорочень    //    Увійти   //    Вгору