Виставка Криворізького художника

Газета «Червоний гірник»

18 лютого 1979р

У виставочному залі Дніпропетровського відділення Спілки художників УРСР відкрито виставку криворізького художника Віктора Бєлова. Учасник Великої Вітчизняної війни Віктор Омелянович Бєлов сьогодні один з провідних митців Кривбасу.

На обласну виставку художник представив роботи останніх 10-15 років. Для його полотен характерні експресія, оригінальність композиції, тонкий ліризм, внутрішнє тепло, поетичність.

Віктор Бєлов багато їздить по країні. Карпати, Карелія, Крим, середня смуга Росії відображені на багатьох картинах, представлених на виставці.

Головний жанр творчості митця – пейзаж. На полотнах немає або майже немає зображень людини. Але всюди – зима це чи весна, сільська місцевість чи індустріальний пейзаж великого міста – присутній результат праці людини, людська життєтворчість.

Чимало на виставці і акварелей. На відміну від м’яких ліричних краєвидів, які становлять основу творчості художника, ці роботи виконані темпераментно, фарби тут свіжі, чисті. Здебільшого це квіти – півонії, маки, бузок.

Експозиція виставки дуже вдала. Вона не тільки ознайомить любителів образотворчого мистецтва з кращими роботами Віктора Бєлова, просліджує його творче зростання, ай є своєрідною художньою розповіддю про великі перетворення, які відбуваються в нашій країні, на землі криворізькій.

Т.Сидоренко.

Художники
© 2022    Художники Криворіжжя - Прохання дотримуватись авторських прав: використання розміщених на сайті матеріалів можливе тільки шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без змін змісту матеріалів та скорочень    //    Увійти   //    Вгору