Інтерв’ю одного із фундаторів розвитку художнього мистецтва на Криворіжжі, криворізького художника Остапенко Івана ФедоровичаІван Федорович Остапенко (1913-2010) – видатний криворізький художник, один із фундаторів розвитку художнього мистецтва на Криворіжжі. Ветеран Другої світової війни, нагороджений орденами і медалями. Спеціальної художньої освіти не мав, – життя цінніша школа мистецтва. Відомий майстер пейзажу, портрету, натюрморту, акварелі.

31.03.22р. В розділі Відео додано інтерв’ю одного із фундаторів розвитку художнього мистецтва на Криворіжжі, криворізького художника Остапенко Івана Федоровича, – про особисте життя та розвиток художнього руху на Криворіжжі у 2-й половині 20 століття.

Щира подяка  Миколі Петровичу Рябоконю за надане відео з особистого архіву.

Також надано архівне відео 1996р – відкриття криворізького Міського виставочного залу 

1996р. – Виставка художника присвячена його 85-річчю. На виставці присутні відомі криворізьки художники: Віктор Бєлов, Іван Авраменко, Петро Ситнік.

Дуже цікава сповідь художника Остапенко про особисте життя та розвиток художнього руху на Криворіжжі у 2-й половині 20 століття.

Щиро дякую Миколі Рябоконю за надане відео з особистого архіву.

Художники
© 2022    Художники Криворіжжя - Прохання дотримуватись авторських прав: використання розміщених на сайті матеріалів можливе тільки шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без змін змісту матеріалів та скорочень    //    Увійти   //    Вгору